Jučer je održana godišnja skupština članova društva. Svi komanditisti (i oni koji to još žele postati) sastali su se, raspravljali, donosili odluke i završili to uz ugodan ručak koji se protegnuo do poslijepodneva.



Jučer je održana godišnja skupština članova društva. Svi komanditisti (i oni koji to još žele postati) sastali su se, raspravljali, donosili odluke i završili to uz ugodan ručak koji se protegnuo do poslijepodneva.



We use cookies to provide you a better user experience on this website. Cookie Policy